"Ноч музеяў 2016" у Гасцёўні Уладзіслава Галубка

• 21.05.2016

"Вечар настольных гульняў"

21 мая 2016 года з 16.00 да 21.00 у рамках акцыі "Міжнародная Ноч музеяў" у Гасцёўні Уладзіслава Галубка, сумесна з крамай настольных гульняў "Мосигра", адбудзецца "Вечар настольных гульняў".

Чым заняцца бацькам з дзіцем у наша неспакойнае стагоддзе кампутараў?

Як пацешыць гасцей, якія прыйшлі да Вас на свята?

Як навучыцца спраўляцца са складанымі сітуацыямі ў жыцці?

Калі Вы як–небудзь задаваліся падобнымі пытаннямі, то "Вечар настольных гульняў" для Вас!

Настольныя гульні – гэта выдатны нагода для зносін. У адрозненне ад кампутарных гульняў, яны мяркуюць жывыя зносіны і прысутнасць людзей тут і зараз побач з Вамі за адным сталом.

Гульні могуць навучыць спраўляцца з цяжкасцямі, паважаць чужы час, весці перамовы, атрымліваць перамогу, годна пераносіць паражэнне, ствараць план і стратэгію, стымулююць памяць.

Падчас гульні чалавек трапляе ва ўмовы, у якіх вымушаны прымаць рашэнні. Так, незалежна ад сябе, ён трэніруецца, раскрываецца, вучыцца і развівае фантазію.

Гульня дапамагае адцягнуцца ад праблем і зняць напружанне пасля цяжкіх будняў.

У рамках акцыі "Міжнародная Ноч музеяў" Гасцёўня Уладзіслава Галубка прапануе займальнае падарожжа ў свет настольных гульняў. "Дженга", "Уно", "Эліяс" і многія іншыя гульні чакаюць сваіх герояў.

Пад кіраўніцтвам прафесіяналаў, будуць праводзіцца гульнявыя сесіі, у якіх зможа прыняць удзел кожны (узрост ад 10 гадоў і старэй). А найбольш цікаўных аматараў настольных забавак чакае знаёмства з гульнявымі навінкамі.

Гасцёўня Уладзіслава Галубка

Адрас: г.Мінск, вул. Старавіленская, 14